Spotkanie przy dźwiękach muzyki - mała korekta

🎤🎧🎼🌿🌻Szanowni Państwo🌻🌿🎼🎧🎤

 

🎤🎧🎼🌿🌻Z przyczyn od nas niezależnych korygujemy sobotnie plany. Otóż z Karolem spotkamy się w późniejszym terminie. W najbliższą sobotę, miejmy nadzieję ciepłą i wiosenną, odwiedzi nas duet "Chłodno"...

 

🎤🎧🎼🌿🌻Nie jest tajemnicą, że noc muzeum w tym roku spędzimy w domowym zaciszu. Tym razem nie zaproponujemy Wam zwiedzania skansenu wieczorową porą ze strzygami i utopcami w tle, licznymi warsztatami, skubaniem pierza i wyrobami z babcinej spiżarni.

 

🎤🎧🎼🌿🌻Postanowiliśmy jednak przygotować dla Was niespodziankę na sobotni wieczór. Otóż, 16.05.2020 o godz. 18.00, będziecie mieli okazję delektować się żywą muzyką, gdyż zaplanowaliśmy spotkanie z lokalnym duetem na łonie natury. Transmisję spotkania na żywo poprowadzi portal pless.pl. Punktualnie o godzinie 18.00 będzie zatem można przyłączyć się do nas z domowych dziupli. Turyści, którzy będą wówczas spacerować wśród drewnianych chałup, będą mieli okazję odwiedzić z bezpiecznej odległości warsztat muzyczny zaproszonych przez nas gości.

 

🎤🎧🎼🌿🌻Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Opowiadają o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków ich dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, ze może gdzieś tam, podczas chłodnej nocy - nie jesteście sami. Na swoim koncie mają wydany singiel (S)pokój, który jest zapowiedzią ich nadchodzącej płyty, która ukaże się 1 czerwca.

Chłodno zostało wybrane do projektu „My name is new” wytwórni Kayax.

 

Zadanie jest współfinansowane przez Powiat Pszczyński.

 

🎤🎧🎼🌿🌻Pamiętajmy, że skansen od 4 maja jest dostępny dla turystów. Zapraszamy do zwiedzania z zachowaniem wszelkich względów bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie nas wszystkich prosimy o zakładanie maseczek i rękawiczek ochronnych, zachowanie bezpiecznej odległości oraz nieorganizowanie zgromadzeń.

 

🎤🎧🎼🌿🌻Serdecznie zapraszamy.🌻🌿🎼🎧🎤