Emocje po pierwszym Wielkanocnym Jarmarku w pszczyńskim skansenie powoli opadają…

☺️ Emocje po pierwszym Wielkanocnym Jarmarku w pszczyńskim skansenie powoli opadają…

📋 Teraz jest czas na podsumowanie i podziękowania…

💐 W imieniu Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiejpragniemy serdecznie podziękować Powiat Pszczyńskiza świetną współpracę na każdym etapie organizacji wydarzenia. Ogromne zaangażowanie wydziału promocji powiatu pszczyńskiego, kreatywność i życzliwość pracowników sprawiła, że praca przy tym wydarzeniu była przyjemnością.

💐 Podziękowania należą się wszystkim współorganizatorom wydarzenia:

- Gminie Pszczyna - Moja Pszczyna

- Zakładowi Zieleni Miejskiej,

- PPCKul

- Stowarzyszenie "take tam" im. Artystów Międzywojnia

- POPP Pszczyna

- Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie

- OSP Pszczyna

👨‍🔧 Organizacja tego typu wydarzeń to praca, często niewidoczna, wielu osób. Rozkładanie stoisk, nagłośnienie, przygotowanie występów artystycznych, przygotowanie materiałów na warsztaty itp. samo się nie zrobi, jest to praca , którą trzeba wykonać dużo wcześniej przed wydarzeniem. Serdecznie dziękujemy ❗❗❗

🍲🍰🥚🧀Dziękujemy wszystkim wystawcom, za różnorodność i najwyższą jakość oferowanych produktów, które znikały w oka mgnieniu Lokalna Marka Ziemi Pszczyńskiej.

💐Wielkie podziękowania dla pracowników skansenu…za wszystko❤️

🥳 Pierwsza edycja tego wydarzenia pokazała, że wśród mieszkańców jest duże zainteresowanie na uczestnictwo w tego typu wydarzeniach.

🌬️🌨️☔🌦️ Dziękujemy wszystkim, którzy pomimo wymagających warunków pogodowych, przyszli do skansenu i skorzystali z naszej oferty.